Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 10.10.2017 13:25:27 

Klubová výstava WDK bez zadání titulu "Klubový vítěz"
18. 6. 2011 - Náměšt nad Oslavou

Apollo Atagon pes Vojta Karel Tř. dorostu VN1 Primus minor
Quentin Surycan pes Javorská Alena Tř. mladých V1 CAJC
Mauro Paluduz pes PhDr. Trčalová Ester Tř. mladých V2
Quillan Irmidu pes Duchková Mirka Tř. mladých V3
Akim od Salvátorky pes Vágnerová Andrea Tř. mladých V4
Cormac Balfama pes Jirmanová Daniela Tř. mladých VD
Phoenix Surycan pes Zralá Jarmila Tř. mladých VD
Diamond Matusalem pes PhDr. Gronychová Marie Tř. mladých nepřítomen
Lyman Aarkas-Eden pes Koubová Eva Mezitřída V1 CAC
JCH Xander vom Alpetal pes Kuhless Jürgen a Melitta Mezitřída V2 ResCAC
Baxter od Rychlebských hor pes Krytinář Marek Mezitřída V3
Balan Balfama pes Píro M., Poláková P. Mezitřída VD4
Dunham Caen Morhen pes Vocetková Veronika Tř. otevřená V1 CAC BOB
Dublin Flintstone pes Veselý Robert Tř. otevřená V2 ResCAC
Onyx Celtic Alanda pes Puškáč Jaromír Tř. otevřená V3
Nemo Surycan pes Javorská Alena Tř. otevřená V4
Asscan Pikazel pes Machala Vlastimil Tř. otevřená V
Ezop Moonvillage pes Katolická Jaroslava Tř. otevřená V
Newton Olivius Surycan pes Pospíšilová Kamila Tř. otevřená V
2. Nejkrásnější pár
s Nenou Surycan
Brian Beathan Irwanett pes Rysová Irena Tř. otevřená VD
4. Nejkrásnější pár
s Mai Šedý lord
Iberion Stříbrný potok pes Stutzová Monika Tř. otevřená VD
Paddy Bedřiška pes Vojtová Marcela Tř. otevřená VD
Basco Maxmar pes Doláková Marie Tř. otevřená nepřítomen
Cerberus Flintstone pes Kovářová Svatoslava Tř. otevřená nepřítomen
CH Druid Flintstone pes Škarytka Ladislav Tř. vítězů V1 CAC
3. Nejkrásnější pár
s Darkness Flintstone
Groovy Gigolo Fionmaë pes Štrbíková Veronika Tř. vítězů V2 ResCAC
Nigel Surycan pes Hájková Ivana Tř. vítězů V3
1.Nejkrásnější pár
s Ophelií Surycan
Holmes Surycan pes Puškáč Jaromír Tř. vítězů V4
Albion za Zlína pes Sukeník Pavel Tř. vítězů V
ICH Greystone the Bequest of Celtic pes Veselá Ivana Tř. excellent V1
1. Nejlepší chovný pes
a jeho potomstvo
Blackshadow Irwanett pes Konečná+Sedláková Tř. excellent V2
CH Aronne Czech Valley pes Pokorná Eva Tř. excellent nepřítomen
Red Rose Knight z Irských moří pes PhDr. Gronychová Marie Tř. veteránů nepřítomen
Daraia Ewa-Dar fena Polášková Martina Tř. dorostu VN1 Primus minor
Awika Atagon fena Ing. Šimčák Petr a Kateřina Tř. dorostu VN2
Qaella Irmidu fena Machatová Kristýna Tř. mladých V1 CAJC
Cana Catherine Savinika fena Sedláčková Kateřina Tř. mladých V2
Questa Surycan fena Burešová Marcela Tř. mladých V3
Page Surycan fena Veselá Ivana Tř. mladých V4
Ambra Haruspex fena Navrátilová Dobromila Tř. mladých V
Cailín Gingery Irwanett fena Sedláková Ivana Tř. mladých V
Mai Šedý lord fena Rysová Irena Tř. mladých V
4. Nejkrásnější pár
s Brian Beathan Irwanett
Athéna Haruspex fena Vlková Hana Tř. mladých VD
Celeste of Celtic Pride fena Kuhless Jürgen a Melitta Tř. mladých VD
Kelley of Lahrob fena Pospíšilová Jitka Tř. mladých VD
Rapsberry Legenda Belfast Midas fena Mikulová Dagmar Tř. mladých VD
Rozinka Emily Bedřiška fena Málková Zuzana Tř. mladých VD
Quida Surycan fena Hájková Ivana Tř. mladých nepřítomna
Brigid Balfama fena Rudolecká Michaela Mezitřída V1 CAC
Arleta Ailean fena Horňáková Irena Mezitřída V2 ResCAC
Ophelia Surycan fena Hájková Ivana Mezitřída V3
1.Nejkrásnější pár
s Nigelem Surycan
Airen Ailean fena Horňáková Irena Mezitřída V4
Ariene Turrean Dar Amhantar fena Maňas Petr Mezitřída VD
Birte Brid Dar Amhantar fena Ing. Mrázová Daniela Mezitřída VD
JCH Waikiki vom Alpetal fena Kuhless Jürgen a Melitta Mezitřída VD
Bronach Balfama fena Rudolecká Michaela Mezitřída diskvalifikována
Amelie z Luciaku fena Pejšová Barbora Mezitřída nepřítomna
Dancing Queen Snorlax fena Polášková Martina Tř. otevřená V1 CAC
Agáta z Levandulové zahrady fena Málková Zuzana Tř. otevřená V2 ResCAC
Daiquiri Bohemia Valois fena Kheilová Lenka Tř. otevřená V3
Annie Ailean fena Horňáková Irena Tř. otevřená V4
Branwen Balfama fena Rudolecká Michaela Tř. otevřená V
Corry Czech Valley fena Pech Jiří Tř. otevřená V
Danae Bohemia Valois fena Kheilová Lenka Tř. otevřená V
Daughter of Caen Morhen fena Vraných Romana a Jaromír Tř. otevřená V
Dechtire Really Irish fena Berésová Edita Tř. otevřená V
Mauritia Aghamora fena Sukeník Pavel Tř. otevřená V
Sapwood´s One of a Kind fena Machatová Kristýna Tř. otevřená V
Alma Hildorien fena Vlková Hana Tř. otevřená VD
Amina Sola Mavis Castle fena Štrbíková Veronika Tř. otevřená VD
Aurélie od Rychlebských hor fena Rudolecká Michaela Tř. otevřená VD
Aerra Litha Llawondyss fena Ištvánková Lucie Tř. otevřená nepřítomna
Navy Bedřiška fena Ing. Kotlánová Barbora Tř. otevřená nepřítomna
Himalaya Easy Runner fena Müllerová Jana Tř. pracovní V1 CAC
Liliana Stříbrný potok fena Dimi Margot R. Tř. pracovní V2
Chayenne Stříbrný potok fena Rudolecká Michaela Tř. pracovní V3
2. Nejlepší chovná fena
a její odchovy
CH Nena Surycan fena Veselá Ivana Tř. vítězů V1 CAC
2. Nejkrásnější pár psů
s Newton Olivius Surycan
Darkness Flintstone fena Müllerová Jana Tř. vítězů V2 ResCAC
3. Nejkrásnější pár psů
s Druid Flintstone
Kim Surycan fena Holbová M. a J. Tř. vítězů V3
Breya Grian Dar Amhantar fena Ing. Mrázová Daniela Tř. vítězů V4
Astorie z Petříkovských lesů fena Věžník Josef Tř. vítězů V
JCH Noelle Legenda Belfast-Midas fena Pokorná Eva Tř. vítězů nepřítomna
Madra Irmidu fena Světlíková Andrea Tř. vítězů nepřítomna
CH Adra z Petříkovských lesů fena Pokorná Eva Tř. excellent V1
ICH Isabella Surycan fena Veselá Ivana Tř. excellent V2
1. Nejlepší fena a její odchovy
Muireann Ionmhain Norman fena Machala Vlastimil Tř. veteránů V1

 

TOPlist